Hledám spolehlivého dodavatele. Chci vidět hodnocení firem.


Hledám spolehlivého dodavatele

Nacházíte se na nezávislém, hodnotícím portálu, který Vám pomůže najít Vašeho spolehlivého dodavatele.

Využijte jednoduché vyhledávání na hlavní stránce.
Pokud hledáte hodnocení na konkrétní firmu, zapište její název a dejte vyhledat.
Nebo si vyhledejte konkrétní produkt a najdou se vám všechny hodnocení na dané téma.
Případně využijte rozšířeného vyhledávání dle přesnějšího zacílení.
Jednoduše získáte upřímné a objektivní hodnocení, které si můžete následně sami ověřit.

Ocenění – „Kvalitně hodnocená firma“

Kvalitně hodnocená firma

Ocenění „Kvalitně hodnocená firma“ vyjadřuje informaci o tom, jak kvalitní jsou služby/výrobky dané firmy. Čím více hodnocení od samotných zákazníků firma získá, tím více to vypovídá o kvalitě její práce a samotném fungování. Cílem je získat co nejvíce kvalitních hodnocení od skutečných zákazníků, které si lze ověřit. Jedná se o reálná hodnocení od skutečných zákazníků.
Při dosažení určitého počtu kladných hodnocení, získává firma ocenění „Kvalitně hodnocená firma“. Ocenění se uděluje vždy s platností na jeden rok, čímž je zajištěna aktuálnost hodnocení a kontinuita kvality.

Získané ocenění Vás ujistí, že se jedná o spolehlivou a kvalitní firmu, která je vhodná stát se Vaším dodavatelem.

www.hodnoceni-prace.cz

Hlavní myšlenka

Před každou investicí si vždy klademe otázku, jestli jsme vybrali toho správného dodavatele. A není to opravdu jednoduché v dnešní záplavě nabídek se správně rozhodnout. Některé subjekty se navenek tváří profesionálně a při lákání klienta vyvinou opravdu mistrovské úsilí, ale tím to úsilí bohužel končí. Ano, končí to špatně a každý z nás si jistě alespoň jednou špatně vybral a litoval toho. Ať je to dodávka nějakého produktu, nebo nějaká služba, prostě už tam nepůjdu!!

Jak ale poznáme kvalitní firmu, která to myslí vážně a chce dostát všem svým závazkům?
Jak co nejvíce ochránit Vaší investici a co nejvíce snížit rizika?
Vyberte si firmu na doporučení, to funguje!
Právě proto vznikl tento portál Hodnocení-práce.cz
Najděte si u nás svého potenciálního dodavatele a podívejte se na jeho Hodnocení práce, to Vám jistě usnadní výběr.

Proč psát hodnocení

Podpořte svého dodavatele a podělte se o své zkušenosti s ostatními. Napište objektivní Hodnocení práce a naopak využijte doporučení druhých při svém výběru dodavatele zboží či služeb.

Jak na portále hodnocení vznikne?
Každý uživatel / návštěvník se jednoduše z bezpečnostního důvodu zaregistruje a následně může na firmy se kterými má zkušenosti, psát hodnocení jejich práce dle splněných podmínek užívání portálu.

Co tím získá potenciální zákazník?
Potvrdí si výběr dodavatele, nebo se naopak seznámí s objektivním hodnocením jiných zákazníků. Každé zveřejněné hodnocení si může ověřit – funkcí ověření hodnocení napíše uvedenému zákazníkovi (přes formulář) a zeptá se na další zkušenosti s uvedenou firmou. Potenciální zákazník bude mít jistotu, že firma, která používá tento nástroj to opravdu myslí upřímně a bude se snažit podávat ve všech směrech 100% výkon.

Jak se registrovat a přidat svá hodnocení.

Krok č. 1. – registrace

Přidání hodnocení

Dříve než budete na portál přidávat svá hodnocení, je důležité z hlediska ochrany dat a údajů vkládaných na tento portál, být registrovaným uživatelem (neplatí pro uživatele, kteří jsou osloveni k vložení hodnocení dodavatelskou firmou). Tímto krokem chráníme firmy i uživatele portálu od zneužití dat a informací zde prezentovaných.

Na každé stránce v pravém horním rohu najdete textový odkaz „Registrace“.

Tento formulář vyplňte a zadejte „Registrovat“. Součástí je i souhlas s podmínkami portálu.

Krok č. 2. – autorizace

Po vyplnění formuláře Vám bude na email uvedený v registraci odeslán autorizační email, bez kterého nelze z bezpečnostních důvodů registraci zdárně dokončit. Tento email si ve své poště otevřete a dokončete registraci prokliknutím na uvedený odkaz.

Upozornění: pokud nenajdete aktivační email ve vaší poštovní schránce, podívejte se prosím do nevyžádané pošty, systém by mohl tento email označit jako SPAM.“

Krok č. 3. - přihlášení

Po autorizaci se budete moci přihlásit do systému a pokračovat v přidání hodnocení.

Po přihlášení se Vám otevře hlavní stránka. Nyní jste přihlášeni jako registrovaný uživatel a můžete začít s přidáváním hodnocení ke konkrétním firmám.

Krok č. 4. – vyhledání firmy

Vyhledávat firmy můžete dvěma způsoby.

 1. Pokud jste od svého dodavatele (firmy) obdrželi e-mailovou žádost o vložení hodnocení jejich práce, vraťte se prosím do tohoto emailu a použijte uvedený odkaz přímo na jejich kartu uvedenou na tomto portále.
 2. Na hlavní stránce firmu vyhledejte pomocí názvu nebo IČ společnosti. Při hledání firmy použijte tlačítko „Hledat“ kde po vyplnění min. 3 znaků, portál vyhledá firmy nebo hodnocení, které ve svém názvu obsahují tyto znaky.

Pokud na portále firmu nenajdete, prostřednictvím formuláře v horním menu, pošlete prosím administrátorovi systému požadavek na přidání této společnosti.

Po vyhledání společnosti, pokračujte kliknutím na název společnosti, ke které chcete přidat své hodnocení.

Krok č. 5. – vložení hodnocení

Kliknutím na červené tlačítko „Přidat hodnocení“ můžete přidat své hodnocení.

Vyplňte prosím odpovědi na zadané otázky. Známkování je jako ve škole. Vaše hodnocení se projeví na firemní kartě okamžitě.

Děkujeme za využití našeho nezávislého portálu a věříme, že i vy zde najdete svého dodavatele.

Vaše Hodnocení-práce.cz

Časté otázky

Jak je systém zabezpečen proti vytváření falešného hodnocení?

 1. jedná se o hrubé porušení Podmínek používání portálu, po zjištění bude hodnocení a uživatel okamžitě odstraněn
 2. bezpečnostní registrací - každý uživatel, kterého neosloví firma k zadání hodnocení, se musí zaregistrovat platným emailem, který bude systémem ověřen
 3. každé hodnocení lze systémem ověřit, funkcí kontaktování autora hodnocení (mimo jiné lze od autora získat podrobnější informace)
 4. ohradí-li se firma, že hodnotitele nezná a jedná se o falešné hodnocení, je hodnotitel vyzván k předložení důkazu (faktury, dodacího listu, fotografie..), k doložení důvěryhodnosti svého tvrzení. Nedodá-li tento důkaz, hodnocení ztratí status záporného nebo kladného hodnocení, stává se „neověřeným“ a nebude započítáno do roční statistiky firmy. V některých případech takové hodnocení bude smazáno, zvláště bude-li se jednat o zjevné porušení pravidel, či úmyslného poškození jména firmy.

Lze jednotlivé hodnocení editovat?

 1. firma si na své kartě nemůže libovolně mazat příspěvky
 2. příspěvek může smazat pouze nezávislý administrátor
 3. mazání může být pouze z důvodu porušení etiky, dobrých mravů nebo úmyslného poškozování jména firmy

Jak se firma může bránit nepravdivému hodnocení?

 1. o každém hodnocení bude firma vyrozuměna
 2. firma má možnost v případě vzniku neoprávněného nebo poškozujícího hodnocení včas reagovat – požádat administrátora buď písemně info@hodnoceni-prace.cz nebo telefonicky tel: 739555434 o prověření nebo případné smazání hodnocení
 3. ke každému hodnocení může firma zapsat reakci, (například – reklamace byla na základě tohoto podmětu vyřešena)